Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Condemned: Criminal Origins

  12:00aktualizováno  17. srpna 9:52
Exkluzivně pro tento server jsme uvolnili před termínem češtinu, která byla připravena pro internetový obchod Megahry. Čeština je naším společným dílem a doufáme, že se vám bude líbit.

Condemned

Vtělíte se do role agenta FBI Ethana Thomase z jednotky SCU (Serial Crimes Unit) a vaše cesta povede skrz všemožná městská prostředí, proto není divu, že se setkáte s mnoha sociopaty. A abyste si boj s nimi v tomto psychologickém thrilleru pořádně vychutnali, společně jsme se rozhodli zveřejnit i naší češtinu.

Jak jste si nepochybně všimli, exkluzivní překlad e-shopu MegaHry.eu pro Condemned: Criminal Origins, který měl mít původně trochu delší exkluzivitu je i na Cestiny.Cz, ale jsou i přání lidí, kteří chtěli i u tohoto překladu alternativu, protože už jeden český překlad je. Překlad se tedy dostává i k volnému šíření a to výhradně jenom pro web Cestiny.CZ. Nikam jinam.

Instalace je snadná, rozbalíte archív, spustíte patch a řídíte se pokyny.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ a Ishopu MegaHry.eu. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Condemned: Criminal Origins (1 251 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autorů překladu, Paukiho a Naeta, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz