Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Color linez

  12:00aktualizováno  24. prosince 1:47
Tahle hra patří mezi asi nejrozšířenější free hry na počítačích všech možných značek a typů. Hraje jí sekretářka stejně jako třeba spisovatel při odpočinku. A protože jsem chtěl tu předchozí verzi doladit, češtinu jsem ještě upravil. Toto je finálová verze překladu.

Color linez - větší obrázek ze hry

Tahle hra patří mezi asi nejrozšířenější free hry na počítačích všech možných značek a typů. Hraje jí sekretářka stejně jako třeba spisovatel při odpočinku. Je to taková ta nenáročná hra, která na chvilku pobaví. A protože jsem chtěl zkusit taky překládat, jako svůj první překlad, kdy bylo využito především programu Resource Hacker (díky za bezva překladatelské seriály), dostala se mi do ruky tato pidihra. Možná namítnete, co tam vlastně překládal? No, pravda, moc toho nebylo, ale je to odrazový můstek a příště příjde na řadu třeba něco většího:-) Češtinu jsem ještě doladil a doufám, že se již jedná o její poslední verzi. Pokud najdete chyby,nebo něco,co není přeloženo tak napište na níže uvedený E-mail.

Instalace je velmi snadná, spusťte český patch a rozbalte do jakéhokoliv adresáře. Rozbalí se vám obsah složky a po spuštění WINLINEZ.EXE poběží česky již samotná hra.

Loučí se Jakub Kriebel

Download české verze hry Color linez 2.0 (160 kB)

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz