Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Climber Girl

  12:00aktualizováno  19. července 8:00
Dobrodružství mladé horolezkyně Helen, která se snaží zachránit starověký artefakt před společnosti DEFACT. A vy jí v tomto usilí nyní můžete pomoci i díky mé češtině..

Climber Girl - větší obrázek ze hry

Akční hra s prvky adventurními a plížení. Dobrodružství mladé horolezkyně Helen, která se snaží zachránit starověký artefakt před společnosti DEFACT. Zlovolná korporace ho chce zničit. Ve hře musí Helen šplhat na skály, prozkoumávat bludiště, hrobky a trosky, zachraňovat lidi a bojovat s agenty společnosti DEFACT.

Připravil jsem český překlad hry Climber Girl pro základní verzi bez patche. Čeština je kompletně s diakritikou a ve hře je přeloženo 100% textů!. Nainstalování češtiny na již rozehranou hru nepůsobí problémy.

Upozornění
Právo na šíření češtiny má pouze internetový obchod GameExpres a server Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Climber Girl (254 kB)

Domovská stránka autora překladu, McMichala, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry Climber Girl - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.Najdete na iDNES.cz