Civilization V: Brave New World

  20:50aktualizováno  20:50
Další povedený přídavek k vynikající hře dostává český kabátek.

Civilization V: Brave New World | foto: Bonusweb.cz

Poté, co jsme přeložili základní hru Civilization V a datadisk Gods and Kings, nemohli jsme samozřejmě opomenout ani ten další, který nese označení Brave New World. Stáhnout si můžete jednak "odlehčenou" verzi češtiny, jednak přeložené intro. Obě části jsou ke stažení zvlášť.

 V Civilopedii najdete jeden takový "easter egg". Jelikož do hry přibyl městský stát Bratislava, přichystali jsme si pro slovenské hráče takové malinkaté překvapení. Snad tam nebude chyba a snad tomu porozumí i mladší ročníky z Česka :) Ostatně najdete-li ve hře jakoukoli chybku, hlásit ji můžete na fanouškovském fóru v tomto vláknu: http://civilization5cz.forumczech.com/t8-hlaseni-chyb

 Za všechny, co se na překladu podíleli, vám chci popřát příjmemně strávený čas u české verze BNW. Věříme, že naše vynaložené síly, krev, pot a slzy stály za to. Budete-li mít nějaké připomínky, slova chvály či kritiky, můžete se obrátit sem, případně mi napsat na e-mail, který najdete v přiloženém readme u češtiny. Pakliže byste se za překlad chtěli odvděčit finančně (což moc nepřepokládám, ale čest výjimkám :) ) a podpořit tak další práce (úprava textů na budoucí patche, další DLC,...), i k tomu najdete potřebné informace v readme.

 Od verze češtiny 1.19 došlo k přechodu na jednotnou instalaci pro všechny edice hry. Verze „All in One“ neboli „Vše v jednom“ je vhodná pro jakoukoli edici hry. Je tedy úplně jedno, zda máte jen základní hru, základní hru s datadiskem GaK nebo BNW, případně to či ono DLC. Pouze si pohlídejte číslo verze!

Určeno pro verzi: 1.0.3.142
Verze češtiny: 1.22
(Přeložena je základní hra, datadisk Gods and Kings a Brave New World a 7 DLC - Čingischán, Polynésie, Dánsko, Španělsko a Inkové, Divy starověkého světa, Babylon, Korea)

Speciální poděkování: Uživatelům fóra civilization5cz.forumczech.com (kde naleznete i aktuální verze překladu) za neutuchající podporu.

Download češtiny do hry Civilization V: Brave New World (1 203 kB)
Download úvodního videa s CZ titulky do hry Civilization V: Brave New World (146 728 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.


Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Feel Eco – Přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo i domácnost
Feel Eco – Přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo i domácnost

Děti jsou to nejdůležitější, co v životě máme. Pro mnohé z nás se staly motivací pro odpovědnější jednání. Jak napsal autor Malého prince, Antoine de Saint-Exupéry „Zemi nedědíme po předcích, ale vypůjčujeme si ji od našich dětí.“ Nadčasový citát krásně vystihuje základní principy, kterými se řídí břeclavská značka Feel Eco.Najdete na iDNES.cz