Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

City Life

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:48
City Life je budovatelsko-ekonomická simulace, která hráči nabízí možnost budovat svoji vlastní metropoli na fiktivních i skutečných pozemcích. Připravujeme pro vás vydání české verze ve formě překladů textů, manuálu a instalátoru.

Hráč dostane k dispozici území a nějaké finance, a pokud to dobře využije, může si postavit město přesně podle svých představ. Ovšem bude důležité, kam jakou budovu umístí, jak se postará o dopravu, znečištění a o spoustu dalších věcí. Nemalý význam bude mít soužití šesti městských "kultur." Budete se snažit vyhovět chudině, nebo bohatým vrstvám? Postavíte hřiště, nebo muzeum? To sou samozřejmě velice dobře známá dilemata všech budovatelů. Hra nabízí přes 300 různých budov, 45 misí v kampani a kompletně 3D zpracování.
Připravili pro vás vydání české verze ve formě překladů textů, manuálu a instalátoru. Hra v české verzi vyšla 10.8.2006 (TOP CD).


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...Najdete na iDNES.cz