Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chystané překlady od Polisova týmu

  6:30aktualizováno  7:17
Chystané překlady od Polisova týmu
Určitě vás zajímá, co všechno chystá náš plodný tým přeložit do budoucna. Často nám na toto téma chodí maily a proto se snažíme vás informovat i prostřednictvím tohoto serveru. Po dokončení a zveřejnění překladů Battlefield Vietnam a Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow se nám na 63 vydání Gamestaru podařilo připravit češtiny pro Breed a Manhunt. Ale to je asi vše, o čem už dávno víte, zvláště pokud sledujete tento server. Protože ale čas jde dál, už nyní je rozdělaných několik dalších překladů, které postupně hodláme zveřejňovat. A na co se tedy můžete těšit?
 • Shrek 2: The Game - tuhle skákačku pro děti právě dokončujeme, na jejím překladu jsme se domluvili s vydavatelem, Cenegou, čeština bude mít fonty a s největší pravděpodobností bude k dispozici pouze s originál hrou.
 • Perimeter - velmi zajímavá RTS je s překladem teprve na začátku, zatím máme zhruba 15%. Překlad bude včetně diakritiky a s jejím dokončením počítáme v příštím měsíci, tedy v červnu 04. No, uvidíme.
 • True Crime: Streets of L.A. - nový konkurent Mafie či GTA, alespoň tak je zatím prezentována tato hra. Zda to bude pravda či ne, to se pozná až po pořádném hraní. I my se na hru dost těšíme a už předem je celkem jisté, že se o překlad pokusíme.
 • Yager - tak s překladem sci-fi simulátoru bychom rádi pohli, ale musíme počkat, až Kryšpín, který má technickou přípravu překladu (editor a fonty) na starosti, dokončí svou diplomovou práci. Mimochodem, držíme mu palce a vy se klidně přidejte:-). Překlad tedy nebude hned, ale ještě pár týdnů to potrvá.
 • Toca Race Driver 2 - zhruba před rokem jsme přeložili i první díl, tak proč to nezkusit i s druhým? Ufoonek už má fonty hotové, nyní překládá texty. To by mu až zas tak dlouho trvat nemělo:-)
 • Lock On – Modern Air Combat - do překladu tohoto leteckého simulátoru se před časem pustil Dave, dokončil překlad zhruba na 50% a pak ho z časových důvodů musel pozastavit. Všechny materiály máme k dispozici, takže pokud by se našel nějaký znalec letadel, který samozřejmě umí i dobře anglicky, s chutí dokončit tento překlad, ať se nám ozve na mail a domluvíme se. Dopřeložit zbývají především texty u tréninkových misí a pak samozřejmě otestovat.

  Pro dnešek bych náš infočlánek uzavřel, myslím že těšit se máte na co. Samozřejmě že pokud narazíme na nějakou hru, která nás zaujme, je možné rozjetí i dalších překladů, ale o tom vás budeme opět informovat.
  Za celý tým informoval Polis
 • Autor:  Nejčtenější

  UltraCompare

  UltraCompare

  Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

  NirLauncher

  NirLauncher

  NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32  ACDSee Photo Studio

  ACDSee Photo Studio

  Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

  Další z rubriky

  Vývojářský deník k Syberia 3

  Syberia 3

  Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

  Final Fantasy XIII-2 CZ

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

  Překlad mytologické akce Hellblade

  Hellblade: Senua's Sacrifice

  Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.  Najdete na iDNES.cz