Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Championship Manager 01/02

  12:00aktualizováno  2. dubna 12:51
Ačkoliv se to nezdá, fotbalové manažery se těší v České republice i na Slovensku poměrně velké oblibě a do redakce přicházela řada žádostí na překlad jednoho z nejoblíbenějších titulů tohoto žánru - Championship Managera 01/02. Nuže, tady jej máme.
Championship Manager Season 01/02

Ačkoliv se to nezdá, fotbalové manažery se těší v České republice i na Slovensku poměrně velké oblibě a do redakce přicházela řada žádostí na překlad jednoho z nejoblíbenějších titulů tohoto žánru - Championship Managera 01/02. Nuže, tady jej máme od Petera Straky, který kupodivu nepřekládal z angličtiny, ale z polského patche a konkrétně se rozhodl zlokalizovat průběh zápasů, ovšem nikoliv do češtiny, ale do slovenštiny. Máme tady tedy jakýsi překladatelský čtyřúhelník :o), na českém serveru vychází Slovenština do anglické hry, která je navíc lokalizována z Polštiny.

Slovenština do Championship Managera 01/02 by měla jít údajně použít i v ročníku 00/01, ovšem nakonec to nebyla pravda a překlad do verze předchozí prý autor ještě připraví. Autor zároveň upozorňuje na řadu gramatických chyb, které v překladu jsou, ale tento překlad považuje za betaverzi, takže pokud najdete logické chyby či chybějící mezery, neváhejte jej kontaktovat na email uvedený pod tímto článkem.

Instalace: Rozbalte archiv s touto slovenštinou. Poté najděte v adresáři se hrou soubor events_eng.cfg v podadresáři data a zazálohujte si jej. Až tak učiníte, můžete jej přepsat souborem z archivu a poté by k vám hra měla promlouvat slovensky.

Autorovo PS: Keby nahodou chcel niekto prelozit aj zbytok hry, tak texty su v subore laguage.ldb. Rad si potom ten preklad stiahnem :-)


Download slovenštiny do hry Championship Manager 01/02 (52,1 kB)

Můžete si též přečíst i recenzi na BonusWebu, dozvíte se o hře více.

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITENajdete na iDNES.cz