Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Championship Manager 01/02

  12:00aktualizováno  2. dubna 12:51
Ačkoliv se to nezdá, fotbalové manažery se těší v České republice i na Slovensku poměrně velké oblibě a do redakce přicházela řada žádostí na překlad jednoho z nejoblíbenějších titulů tohoto žánru - Championship Managera 01/02. Nuže, tady jej máme.
Championship Manager Season 01/02

Ačkoliv se to nezdá, fotbalové manažery se těší v České republice i na Slovensku poměrně velké oblibě a do redakce přicházela řada žádostí na překlad jednoho z nejoblíbenějších titulů tohoto žánru - Championship Managera 01/02. Nuže, tady jej máme od Petera Straky, který kupodivu nepřekládal z angličtiny, ale z polského patche a konkrétně se rozhodl zlokalizovat průběh zápasů, ovšem nikoliv do češtiny, ale do slovenštiny. Máme tady tedy jakýsi překladatelský čtyřúhelník :o), na českém serveru vychází Slovenština do anglické hry, která je navíc lokalizována z Polštiny.

Slovenština do Championship Managera 01/02 by měla jít údajně použít i v ročníku 00/01, ovšem nakonec to nebyla pravda a překlad do verze předchozí prý autor ještě připraví. Autor zároveň upozorňuje na řadu gramatických chyb, které v překladu jsou, ale tento překlad považuje za betaverzi, takže pokud najdete logické chyby či chybějící mezery, neváhejte jej kontaktovat na email uvedený pod tímto článkem.

Instalace: Rozbalte archiv s touto slovenštinou. Poté najděte v adresáři se hrou soubor events_eng.cfg v podadresáři data a zazálohujte si jej. Až tak učiníte, můžete jej přepsat souborem z archivu a poté by k vám hra měla promlouvat slovensky.

Autorovo PS: Keby nahodou chcel niekto prelozit aj zbytok hry, tak texty su v subore laguage.ldb. Rad si potom ten preklad stiahnem :-)


Download slovenštiny do hry Championship Manager 01/02 (52,1 kB)

Můžete si též přečíst i recenzi na BonusWebu, dozvíte se o hře více.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!Najdete na iDNES.cz