Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Češtiny na Gamestaru 65

  1:00aktualizováno  30. srpna 9:35
Češtiny na Gamestaru 65, který vyjde 31.8.2004
O prázdninách časopis Gamestar vyšel jako dvojčíslo najednou za oba měsíce (červenec a srpen). Prázdniny pomalu končí a i v redakci Gamestaru se museli vrátit k povinostem a pravidelnosti:-) A protože za ty dva měsíce překladatelé her nelenili, navršilo se toho docela dost, co jsme společně připravili na přikládaná CD a DVD. Koho zajímá kompletní přehled obsahu celého časopisu, může se podívat na tuto stránku, já se zaměřím jen na část s češtinami.

Exkluzivní překlady (tedy ty, které se zatím objeví jen tam):
 • Spider-man 2: The Game - Autorem češtiny je Hannibal a přeloženy jsou všechny důležité texty se kterými se můžete při hraní setkat, tj. úvodní trénink, zadané úkoly, informační texty, varování a částečně i hlavní menu s nastavením. Součástí překladu je i úprava 10 fontů tak, aby podporovali zobrazení českých znaků.
 • Shrek 2 - Češtinu připravil Polis, Kopulkon a Mondy a diakritika je pouze v menu, druhý font, který je používán pro dialogy při hraní, se nepodařilo předělat.
 • Hitman Contracts - Překlad opět připravil Polis a Mondy a přeložen není jen text, ale i videa. Samozřejmě si můžete vybrat, co vše chcete instalovat.
 • The Sims + Living Large + House Party - Opět jako na minulých CD se čeština rozšiřuje o další datadisk. Připravil jí XS Team.
 • Conflict: Desert Storm 2 - Roxor a Pinďa se pustili do překladu taktické válečné akce z Iráku. Čeština je s částečnou diakritikou.
 • Mob Enforcer - Samozřejmě, na CD Gamestaru nesmí chybět i něco od Mrazíka. Tento měsíc dodal češtinu do first-person střílečky, u které si nekteří mohou ukrátit dlouhou chvíli.
 • Thief: Deadly Shadows (nová verze) - Již v dvojčísle 64 vydal Mrazík tuto češtinu, neboď byl o ní veliký zájem. Do dnešního dne bylo dost času na ní ještě zapracovat , takže všichni milovníci báječné fantasy stealth akce se opět mohou vrhnout do akce.

  Překlady, které najdete i na našich stránkách, ale někomu se mohou hodit na CD. Ty už vezmeme jen stručně, informace o nich si můžete přečíst přímo v článcích, případně si je tam i stáhnout. Za ty dva měsíce se jich nashromáždilo docela dost:
  Call of Duty - Neo, Comanche 4 - Drahomír "Dr.Ahoš" Zámečník, Conflict: Desert Storm - Roxor & Pinďa, Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe - MikeT, Global Operations - Xmax88, Chaser - SlovakFBI, Marine Sharpshooter II: Jungle Warfare - Lost Viking, blackbird, NBA Live 2004 - BENNY a LIMbubak, Perimeter - Raptor, Rise of Nations - MartinezZ, Spellforce: The Order of Dawn - Kryšpín, Gef a Mondy, TOCA Race Driver 2 - Ufoonek a Polis, True Crime: Streets of LA - Polis, no a na závěr Unreal Tournament 2004 (verze 3236) - MartinezZ.

  Uff, to je ale úrodička že? :-) Takže ještě jednou, pokud chcete mít ty exkluzivní češtiny co nejdříve, nebo se vám některé nechce tahat po internetu, nezapomeňte na 31.8.2004, kdy vychází Gamestar 65.
  Radek Zelycz
 • Autor:  Nejčtenější

  UltraCompare

  UltraCompare

  Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

  NirLauncher

  NirLauncher

  NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32  ACDSee Photo Studio

  ACDSee Photo Studio

  Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

  Další z rubriky

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

  Final Fantasy XIII-2 CZ

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

  Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

  The Technomancer

  Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

  Překlad post-apo akce Mad Max

  Překlad post-apo akce Mad Max

  Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.  Najdete na iDNES.cz