Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cenega neudělá češtinu do GTA: San Andreas

  10:19aktualizováno  10:34
Cenega neudělá češtinu do GTA: San Andreas
Není tomu tak dlouho (6.6.), co jsem vás informoval o tiskové zprávě Cenegy, ve které oznámila zahájení překladu hry Grand Theft Auto: San Andreas. S touto zprávou jsem vás seznámil především proto, abych zabránil případné zbytečné práci některých z amaterských překladatelů, jejichž dílko by se nesmělo šířit na oficiálních serverech. No vidíte, uplyne ani ne týden a je všechno jinak. Ač zatím na webu Cenega Czech tato informace není, tisková mluvčí již vydala další oznámení, které dosavadní postoj mění. Dle jejích slov došlo ze strany zahraničního vydavatele k odmítnutí oficiální lokalizace hry do češtiny a veškeré práce na češtině tím byly zastaveny.
Rozhodně to pro vás asi není žádná pozitivní informace, ale než začnete smutnit a shánět se po nějakém translátoru, dejte si pauzu a počkejte do zítra. Protože jak to vypadá, dobrá věc se podaří a na velmi kvalitní, i když neoficiální, češtině se přeci jen bude dělat a vy se jí dočkáte. Ale to necháme na ten zítřek :-)
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...Najdete na iDNES.cz