Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CamStudio 2.5

  12:00aktualizováno  13. března 10:30
Jelikož je to bezva program na nahrávání pohybu na obrazovce a nikde jsem na něj nenašel češtinu, tak jsem se rozhodl, že jednu vyrobím sám. Doufám, že si ji užijete.

CamStudio - větší obrázek z programu

Popis:
CamStudio je program pro záznam veškerého pohybu a zvuku na obrazovce vašeho počítače. Výsledné video můžete uložit jako AVI soubor, nebo ho pomocí přiloženého SWF Produceru převést na streamovatelné Flash video (Např. na podobném principu funguje YouTube). Program je freeware a z osobní zkušenosti můžu říct, že v leckterých vlastnostech komerční programy překonává. A na co takový program využít? Z těch mnoha možností, např. tvorba videotutoriálů, různé druhy prezentací, nebo si nahrát sám pro sebe postup řešení nějakého problému.

Instalace:
Archiv rozbalte některým z archivátorů (WinRAR, WinZIP) a spusťte instalaci češtiny. Pokud češtinu instalujete na verzi 2.5 zvolte typ instalace "Plná". V případě, že máte verzi novější zvolte typ instalace "Pouze dll knihovny". Po nainstalování češtiny je potřeba ji jen aktivovat, jak to udělat je popsáno při instalaci.

Download češtiny do programu CamStudio 2.5 beta 1 (593 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy CamStudio.org.

Domovská stránka autora překladu, Guardiana, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...Najdete na iDNES.cz