Call of Duty: United Offensive dokončeno, Rome: Total War zahájena

  10:27aktualizováno  18. října 9:57
Call of Duty: United Offensive dokončeno, Rome: Total War zahájena, Blitzkrieg - Burning Horizon rozpracováno.
Rome: Total War se řadí mezi jedny z nejlepších strategických her, které kdy vyšly. Její epické bitvy a propracovaný systém deskové strategie si získaly srdce mnoha počítačových hráčů. A na vás, fanoušky strategií, apelujeme - přidejte se do překladatelského týmu, který si na svá bedra chce vzít úkol z nejtěžších, a sice přeložit tuto perlu mezi hrami. Nabízíme jen pot a pocit z dobře odvedené práce a možná i něco navíc. Pokud máte zájem se do tohoto projektu zapojit, kontaktujte nás na emailu polis@cestiny.cz, obratem dostanete zkušební text, na jehož základě vás zařadíme (nebo nezařadíme :) ) do týmu. Účast na tomto projektu můžete brát také jako start vaší překladatelské kariéry :).
Před několika dny jsme dokončili češtinu pro Call of Duty: United Offensive, kterou sponzoroval internetový obchod GameExpres a server www.Hrej.cz. Nejprve bude čeština po dva týdny přikládána k originálním hrám zakoupeným na webu Gameexpres.cz, poté bude ke stažení z internetu prostřednictvím serveru www.Hrej.cz. Dále Kopulkon dokončuje češtinu do datadisku ke hře Blitzkrieg - Burning Horizon.
Informace připravil Polis.
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz