Caesar III

  12:00aktualizováno  24. února 5:46
Těsně před vánocemi vyšla v edici GAME4U báječná stavitelsko strategická hra Caesar III. Protože byla za výhodnou cenu, určitě jste mnozí z vás neodolali a koupili jste si jí. No a protože server Cestiny.CZ občas na podobných projektech spolupracuje, i v tomto případě došlo ke spolupráci na přeložení hry.

Caesar III- větší obrázek ze hry

Těsně před vánocemi vyšla v edici GAME4U báječná stavitelsko strategická hra Caesar III. Protože byla za výhodnou cenu, určitě jste mnozí z vás neodolali a koupili jste si jí. No a protože server Cestiny.CZ občas na podobných projektech spolupracuje, i v tomto případě došlo ke spolupráci na přeložení hry. Při koupi hry jste tedy měli češtinu již přímo na CD, stačilo si jí jen nainstalovat. Ovšem na češtině jsme ještě v doébě vydání malinko zapracovali, doladili některé chybky, které se nestihli a také dopřeložili pár (skutečně jen pár) nepřeložených výrazů a nakonec přidali i přiložený editor. Pochopitelně, čeština umístěná na CD je v podstatě kompletní a všem vyhovovala, ale když už něco udělat, tak pořádně že?:-)
Takže pokud máte hru nainstalovanou na svém počítači, můžete (ale nemusíte) si současnou češtinu ještě o malounko vyšperkovat, stačí, když si stáhnete níže nabízený soubor a spustíte ho, instalace vám provede. Mimochodem, protože sem tam je občas potřebné češtinu odinstalovat (především kvůli různým upgradům hry), a pak zase nainstalovat, přidáváme pro jednoduchou práci i patche na odinstalování češtiny.
Češtinu má na svědomí Pavel Plachý a Michael Juchelka oba vám přejí příjemnou zábavu u hry těší se na další setkání.

Download češtiny do hry Caesar III (664 kB)

Download češtiny do editoru ke hře Caesar III - editor map (543 kB)

Download patche na odinstalování češtiny ze hry Caesar III + editor map (1 070 kB)

Stránky autorů překladu: majkovy.cestiny.cz a také www.volny.cz/pplachy

Upozornění:
Čeština je majetkem autorů a smí se objevit na jichých serverech či nosičích jen na základě povolení z jejich strany. Jakékoli porušení autorských práv nastoluje možnost právních postihů dle zákonů ČR.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...Najdete na iDNES.cz