Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bude hra Tropico česky?

  2:00aktualizováno  8. července 4:09
O překlad hry Tropico začal být v poslední době zvýšený zájem. Aby také ne. Hra je dosti složitá a je potřeba se v ní opravdu dobře orientovat, pokud chcete, aby váš ostrov prosperoval.
O překlad hry Tropico začal být v poslední době zvýšený zájem. Aby také ne. Hra je dosti složitá a je potřeba se v ní opravdu dobře orientovat, pokud chcete, aby váš ostrov prosperoval. A právě proto jsem se pokusil dostat texty ven ze hry a přeložit jí. Kupodivu se mi to podařilo, texty mám připravené a pomalu se začíná chystat překlad. Protože textů je skutečně velké množství, pomohla by mi nějaká pomoc. Pokud tedy patříte také mezi milovníky téhle hry a umíte dobře anglicky, nebo byste si rádi vyzkoušeli překládání, ocením vaší přiloženou ruku k dílu. Stačí, když mi pošlete email na adresu I.ndy@seznam.cz a určitě se spolu domluvíme na spolupráci.
Doufám, že budu moci brzy přinést nějaké podrobnější informace o postupu překladu, zatím se s vámi loučím a těším se na vaše emaily.
Indy
Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Další z rubriky

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.Najdete na iDNES.cz