Bloodrayne

  1:00aktualizováno  1:40
Již od začátku roku jsem pracoval na překladu téhle krvavé hry, nejprve na textech, přístupných z dema, posléze i na celém zbytku, to samozřejmě až po květnovém vydání hry. No a nyní máte češtinu k dispozici.
Bloodrayne

Nacisti, mystika, spousty krve a perfektni hrdinka, co má červené vlasy, správně tvarovanou postavu a hlavně pořádný apetit. A to ne jen tak ledajaký. Apetit po krvi v jakémkoli množství, kdykoli a kdekoli:-) . No není to úžasné zkusit se vtělit do Rayne, vrhnout se na zástupy nacistů a pěkně zblízka jim pošeptat do ouška, co si myslíte o jejich arijské krvi? A ještě k tomu, když to můžete udělat díky naší partě česky.
Čeština bohužel neobsahuje diakritiku, ta se nám nepodařila do hry dostat, ale jinak by mělo být přeloženo téměř vše. Překlad textů jsem měl na starosti já (Mrazík) a technickou stránku Samboush. Doufám, že se čeština bude líbit.

Instalace je, jako vždy, snadná, stačí rozbalit archív, spustit patch, opravit případně cestu k adresáři se hrou a nechat provést počeštění.

Příjemnou zábavu přeje Mrazík & Samboush

Download češtiny do hry Bloodrayne (305 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora češtiny, Mrazíka, díky za návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Najdete na iDNES.cz