Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Blood II - The Chosen

  12:00aktualizováno  20. listopadu 11:38
Naše překladatelská skupina Mrazík & TOP Games se pustila i do překladu poněkud kontroverzní hry, o jejímž prvním díle se celkem dost mluvilo a docela se mezi hráči ujala. Její druhý díl už sice tolik ovací nesklidil, ale to spíše tím, že moc nového nepřinesl.

Blood II - The Chosen - větší obrázek ze hry Naše překladatelská skupina Mrazík & TOP Games se pustila i do překladu poněkud kontroverzní hry, o jejímž prvním díle se celkem dost mluvilo a docela se mezi hráči ujala. Její druhý díl už sice tolik ovací nesklidil, ale to spíše tím, že moc nového nepřinesl. Ale stále si najde své příznivce, kteří se rádi vrhnou do temného a především krvavého dobrodružství a pro něž jsme připravili tuto češtinu. Čeština nejprve vyšla na CD časopisu Gamestar a nyní je k dispozici i zde.
Jak už je dobrým zvykem, instalace je velmi jednoduchá a nevyžaduje po vás nic jiného než si jí stáhnout a spustit. Pokud máte hru dobře nainstalovanou, proběhne počeštění.

Loučí se Mrazík & TOP Games

Download češtiny do hry Blood II - The Chosen (584 kB)

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Provident Financial s.r.o.
Specialista péče o zákazníky v terénu

Provident Financial s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský krajNajdete na iDNES.cz