Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Blitzkrieg: Mission Kursk

  12:00aktualizováno  6:33
Bitva o Kursk byla poslední německou útočnou operací na ruské půdě a je známa především ohromnými tankovými boji. V tomto rozšíření si jí vyzkoušíte ""na vlastní kůži"". Trochu pomoci by vám mohla moje čeština.

Blitzkrieg: Mission Kursk - větší obrázek ze hry

Pravděpodobně nejlepší rozšíření původního Blitzkriegu dostalo 9.8.2006 zlomový patch 1.4 a prakticky zároveň se hra konečně dočkala i češtiny. Sérii her Blitzkrieg asi není třeba představovat, Mission Kursk, jak již název napovídá, se odehrává v největší tankové bitvě 2. světové války. Hrajete za německou stranu a se stejným úkolem. V 15 misích, rozdělených na severní a jižní stranu oblouku, proniknout nekonečnými pásmy sovětské obrany a probít si cestu ke Kursku. Počítejte ovšem s realistickým podáním hry, která nebere historii na lehkou váhu a nečekejte, že vám obránci něco dají lacino. Narozdíl od předcházejícího addonu Mission Barbarossa se v MK nekonají "mezimise" a historické mise zde následují pěkně jedna za druhou. Zkušenosti jednotek i jejich ztráty jsou tedy v MK dvojnásob citelné. Opět se zde bojuje na mnohem rozlehlejších mapách s realističtějšími dostřely zbraní než nabízí původní série.

A co tak zásadního přinesl patch 1.4?
Kromě 2 nových singleplayer misí, tentokrát za ruskou stranu, se do hry dostal i multiplayer. Patch obsahuje 5 MP misí, navíc ale dává hráči možnost najít si jednoduše protivníka pomocí GameSpy. Prostým stisknutím tohoto tlačítka v menu Multiplayer se hráč může zapojit či založit novou MP hru. V patchi je obsažen také Editor map, ve kterém si můžete vytvářet vlastní mise.

Čeština již obsahuje některé soubory z tohoto patche a je tedy lepší vlastní hru aktualizovat. Patch najdete na stránkách BonusWebu.
Pokud máte některou z misí rozehranou, je možné, že po instalaci patche budete nuceni misi restartovat - je tedy vhodné případnou pokročilou misi nejdříve dohrát. Samotná instalace češtiny nemá na vaše uložené hry žádný vliv. Další informace naleznete v archivu s češtinou. Při instalaci postupujte podle průvodce, pozornost věnujte správnému umístění češtiny a nezapomeňte, že hra není stand-alone. Pro její spuštění tedy potřebujete mít nainstalován i některý z původních titulů série Blitzkrieg. České fonty, použité ve všech překladech her z této řady, vytvořil Kryšpín a díky jeho svolení má diakritiku i tento překlad.

Díky a příjemnou zábavu.
marker

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Blitzkrieg: Mission Kursk (849 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...Najdete na iDNES.cz