Blitzkrieg: Mission Barbarossa

  12:00aktualizováno  24. května 9:49
V pořadí už třetí datadisk pro Blitzkrieg s názvem Mission Barbarossa. Někdy začátkem února vydal Active Gaming multiplayer patch 1.1 na tento datadisk a tak je tady aktualizovaná čeština.

Blitzkrieg: Mission Barbarossa - větší obrázek ze hry

Mission Barbarossa je rozšířením pro sérii strategií "Blitzkrieg". Obsahuje 9 historických misí a dvě dodatkové z období Operace Barbarossa hrané za německou stranu, vše s vysokou mírou historické věrnosti.
Přináší 28 nových jednotek a spousty nových textur.
Přichází s poměrně značným zásahem do AI a charakteristik jednotek, který dělá celou hru realističtější než předchozí díly série.

Přeloženy jsou veškeré texty MB. Instalátor obsahuje dvě verze překladu - s diakritikou a bez diakritiky. Podrobnosti v instalátoru a přiloženém *.txt souboru.
Překlad s diakritikou používá vámi nainstalované české fonty překladu původní série, za které tímto Kryšpínovi znovu děkuji.

Instalace:
Instalátor obsahuje dvě verze češtiny, s diakritikou a bez diakritiky.
Verzi s diakritikou lze použít pouze v případě, že již máte prvotní hru (tzn. Blitzkrieg či BK:BH, BK:RT) v české verzi.
Verzi bez diakritiky můžete použít na hru v jazyce jiném než českém, eventuelně při nekorektním zobrazování českých znaků u verze s diakritikou.

25.5.2006 - Někdy začátkem února vydal Active Gaming multiplayer patch 1.1 na tento datadisk a tak je tady aktualizovaná čeština. Instalace je stejná, archiv obsahuje soubor Readme.txt, kde máte vše popsáno.

Příjemnou zábavu přeje marker.

Download češtiny do hry Blitzkrieg: Mission Barbarossa (1.1) (453 kB)

Download češtiny do hry Blitzkrieg: Mission Barbarossa (222 kB), alternativní mirror Gamestar

Domovská stránka výrobce hry, firmy CVD Software.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Vyhrály nový vysavač. Jak jsou spokojené?
Vyhrály nový vysavač. Jak jsou spokojené?

Během září jste na eMimino.cz měli možnost zúčastnit se soutěže o vysavač Electrolux Pure D9. Tři výherkyně už mají nového pomocníka na úklid doma. Jak s ním jsou spokojené a doporučily by ho i vám?

Najdete na iDNES.cz