Big Mutha Truckers

  12:00aktualizováno  27. září 1:20
Velice zajímavá obchodně-závodní hra Big Mutha Truckers mě oslovila tak hodně, že jsem jí musel přeložit (tedy hlavně proto, že jsem nestíhal číst během jízdy anglické texty ;-)). Přeloženo je komplet vše, ale nebráním se připomínkám.

Big Mutha Truckers - větší obrázek ze hry

Velice zajímavá obchodně-závodní hra Big Mutha Truckers mě oslovila tak hodně, že jsem jí musel přeložit (tedy hlavně proto, že jsem nestíhal číst během jízdy anglické texty ;-)). Přeloženo je komplet vše, ale uvítám všechny zaslané postřehy na místa, kde text nezapadnul do kontextu (napište přesné znění textu a za jaké situace se zobrazil).
Tip do hry: pokud nevíte v kterém městě se dá nakoupené zboží nejvýhodněji prodat, tak se orientujte podle „Výzvy soupeře“. Ten vám vždy nabídne závod do města, ale nabídnuta suma se v každém městě liší. Tam kde je nabídka nejnižší, dostanete za prodané zboží zaručeně nejvíc.

Instalace: velice jednoduché, jedno tlačítko nainstaluje celou češtinu a přepíše cílové soubory. Hra bude automaticky nastavena na češtinu, takže není třeba něco měnit.

Bezva zábavu u hry přeje Diwi

Download češtiny do hry Big Mutha Truckers (1 452 kB)

Download češtiny do hry Big Mutha Truckers (1 452 kB) skrze stránky serveru Gamestar.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Big Mutha Truckers - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...Najdete na iDNES.cz