Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Betrayal at Krondor CZ - až to bude, tak to bude

  11:00aktualizováno  10:39
Betrayal at Krondor CZ - až to bude, tak to bude
Ano, tak takhle by se dala ohlásit zpráva, která se mi před pár hodinami objevila v majlové schránce. Týká se právě zmiňované hry Betrayal at Krondor, do jejíhož překladu se pustil Otmar Onderek. A abyste i vy měli přehled, tady je část z jeho dopisu s důležitými informacemi:

Ahoj
Vzhledem k tomu, že na vašich stránkách je ke stažení skvělá stará hra Betrayal at Krondor (a také vyšla na Score CD), ale dosud jsem pro ní nikde nenašel češtinu, rozhodl jsem se přeložit hru sám. Podařilo se mi z ní vytáhnout všechny texty, takže by to už mělo jít samo (kousek už je přeložený). Nechci odhadovat, kdy to bude (a potom vysvětlovat, proč to ještě není) - prostě až to bude, tak to bude.
Otmar Onderek


Držme tedy Otmarovi palce, ať tahle hra také rozšíří dnes již poměrně širokou základnu her amatérsky lokalizovaných do češtiny.
Radek Zelycz (Čedič)

Betrayal at Krondor
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz