Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Beasts and Bumpkins

  2:01aktualizováno  10. září 7:13

Ahojky.
V tomhle článku je čeština do hry Beasts and Bumpkins, v překladu Příšery a vidláci(?). Podařilo se mi do ní dostat i diakritiku. Sice to občas skřípalo a nešlo, ale povedlo se. Tak tady ji máte.

Ahojky.
V tomhle archívu je čeština do hry Beasts and Bumpkins, v překladu Příšery a vidláci(?). Podařilo se mi do ní dostat i diakritiku. Sice to občas skřípalo a nešlo, ale povedlo se. Tak tady ji máte.

Co není přeloženo:
Asi tři chybové hlášky (jedna z nich je "ERROR" :o) a návodné texty k instalaci. Abyste je využili, musela by se čeština přilisovat na CD, takže jsem je nechal tak jak jsou.

Co je bez diakritiky:
Takové ty bílé, většinou číselné popisky, které se občas objeví nad panáčky při nějaké činnosti (koupě jídla, spáchání zločinu) a informace že studna, pekárna apod. je prázdná. Dodělávat diakritiku do pětipixelových písmen se mi nechtělo, a je to i skoro zbytečné. Ještě občas v menu statistik chybí háček, ale co už :o)
Jinak je počeštěno a oháčkováno naprosto komplet všechno, tak si to užijte. Fonty jsem dokresloval sám v profesionálním grafickém editoru zvaném Malování, tak to taky podle toho vypadá :o))

Instalace:
1) Pro jistotu zazálohujte původní soubory mistext0.box, misc.box a hlavně spouštěcí soubor beasts.exe !!! z instalačního adresáře hry (typicky "c:\beasts and bumpkins"). Protože jsem přepisoval fonty hry, nebudou se po instalaci češtiny zobrazovat správně texty neanglických jazykových mutací (francouzština, španělština a bůhvíco tam ještě jde nastavit). Budete-li někdy chtít hrát francouzsky, je potřeba obnovit ze zálohy všechny dotčené soubory :o)) Navíc, záloha se vždycky hodí. Takže neriskujte.
2)Přepište tyto tři soubory těmi z tohoto archívu (tj. rozbalte do onoho adresáře a na případné dotazy odpovězte "overwrite" či "přepsat" apod.)
3) Zkuste spustit hru. Kdyby něco nefungovalo, máte přece zálohu :o)))
4a) Hrajte s češtinou. (když to pojede).
4b) Pošlete mi bombový e-mail (to když to nepojede :o))
5) Když během hry narazíte na nějakou chybku (špatně zobrazené znaky, mezery ve slovech,...), napište mi o tom. Nebylo v mých silách otestovat za těch pár dnů všechny texty briefingů, jsem teprve u cca 14. mise :o))

Hodně úspěchů v boji se silami temnot přeje
Halef
P.S. Zvu Vás i na svou stránku na adrese http://halef.zde.cz , kde naleznete i spousty informací o mě a mých zájmech.

Tak a tady je ta slibovaná čeština: Beasts and Bumpkins CZ (359 kB)

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Další z rubriky

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITENajdete na iDNES.cz