Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bad Day L.A. - demoverze

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:33
Čeština do demoverze akční hry, která by se měla v ČR objevit oficiálně lokalizovaná. Ale proč si nevyzkoušet už teď česky alespoň tu demoverzi že?

Bad Day L.A.

Bad Day L.A je 3rd person akční adventura, která kombinuje nezaměnitelné grafické zpracování se spoustou temné satiry, aby vytvořila vskutku nezapomenutelný herní zážitek. No, ale o co jde doopravdy? Anthony Williams byl kdysi Hollywoodský agent, který ztratil respekt v sebe sama, hodil celý svůj předchozí život za záda a stal se z něj klasický bezdomovec s nákupním vozíkem. Ale co se nestane, jednoho dne se stane L.A. cílem teroristických útoků, zombíků, zemětřesení a dalších katastrof. Když je hlavní hrdina postaven před takovou zkázu, stává se z něj nedobrovolný hrdina, bojující za záchranu vlastního života i ostatních obyvatel města. V boji musí zapojit veškerý svůj důvtip, aby byl schopen vytvořit a používat improvizované zbraně a aby odolal "inteligentním" nepřátelům. V podstatě jde o cynickou parodii na všechno možné, která si určitě své publikum najde.

Hra by měla v říjnu roku 2006 vyjít v ČR s českými titulky (Hypermax), ale demoverze je k dispozici pouze v angličtině (ke stažení zde) a tak jsem se rozhodl vám nabídnout češtinu právě do něho. Do plné hry tato čeština použít nepůjde, ale i tak se můžete pobavit a případně začít střádat penízky :-)

Instalace je snadná, spustíte patch, najdete adresář (pokud jste měnili přednastavenou cestu) a necháte počeštit.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Bad Day L.A. - demoverze (803 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...Najdete na iDNES.cz