Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Avanquest Connection Manager

aktualizováno 
Avanquest Connection Manager je program pro správu síťových profilů. Češtinu jsem připravil pro verzi 2.03

Avanquest Connection Manager | foto: Bonusweb.cz

Avanquest Connection ManagerAvanquest Connection Manager je program pro správu síťových profilů, díky kterému se snadno a rychle připojíte k internetu doma, v práci nebo třeba v internetové kavárně či veřejné knihovně.
Connection Manager ocení zejména majitelé notebooků, kteří jej často a přitom pravidelně používají na různých místech a vždy chtějí být snadno a rychle připojeni k internetu nebo do lokální sítě. Program totiž umožňuje tvorbu a správu síťových profilů pro každé připojení, které pak automaticky aktivuje. Pomocí vytvořených síťových profilů si Connection Manager automaticky zajistí správné nastavení či získání IP adresy z DHCP serveru, připojení síťových disků a tiskáren a upraví další potřebná nastavení.

Instalaci tohoto programu a registraci najdete tohoto programu najdete na DVD disku v časopise Chip č.11/09. Vážení uživatelé, pokud narazíte na nějakou chybičku v překladu, omluvte mě, ale neměl jsem jak celý program v češtině otestovat.

Download češtiny do programu Avanquest Connection Manager 2.03 (1 635 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Avanquest Software.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36Najdete na iDNES.cz