Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Autoplay Media Studio 4.0

  12:00aktualizováno  24. března 9:19
Škála uplatnění je od zmiňovaných autorunů přes multimediální CD-ROM, katalogy, interaktivní prezentace, fotoalba, přehrávače médií (MP3 apod.), vlastní internetové prohlížeče až po svatební oznámení.

Autoplay Media Studio - větší obrázek z programu

Historie programu Autoplay Media Studio (dále jen AMS4) je poměrně dlouhá. Během uvádění nových verzí se název vyhnul číslu 2000, jež bylo spojeno s "mánii" okolo nástupu nového milénia. V minulé verzi (verze 3) se program jmenoval Autoplay Menu Studio. AMS4 je aplikace pro vytváření úvodních obrazovek (autorun), spouštějících se po vložení CD-ROM do mechaniky. AMS4 má charakter moderního WYSIWIG programovacího nástroje, avšak zdrojový kód zůstává uživateli skryt. Program se neomezuje na prosté autoruny, ale je schopen vytvářet víceúrovňové a strukturované aplikace v prostředí Windows.
Škála uplatnění je od zmiňovaných autorunů přes multimediální CD-ROM, katalogy, interaktivní prezentace, fotoalba, přehrávače médií (MP3 apod.), vlastní internetové prohlížeče až po svatební oznámení. Mimořádné nároky na operační systém neexistují, takže byste neměli mít s AMS4 problémy. Také v něm vytvořené aplikace by měly fungovat ve všech verzích Windows - i v "nemultimediálních" Windows NT. Jediné, co AMS4 k úplné funkčnosti potřebuje, je Macromedia Flash Player, Internet Explorer a Media Player. Technologie ActiveX umožňuje fungování produktů vzniklých v AMS4 a technologie drag and drop usnadňuje ovládání samotného programu...... tyto podrobné informace o programu si můžete přečíst na CD časopisu Chip.CZ, případně si stáhnout HTML článek, rozbalit na disk a spustit index.htm. Autorem článku je Lubomír Novotný.

Instalace češtiny je snadná, rozbalte archív s češtinou a spusťte apms4CZ_final.exe. Pak se stačí držet pokynů na monitoru.

Loučí se Ryšelijé

Download češtiny do programu Autoplay Media Studio 4.0 (217 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Indigo Rose Corporation.

Další informace o programu naleznete na CD časopisu Chip.CZ.

Domovská stránka autora češtiny, Ryšelijého, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466Najdete na iDNES.cz