ArtIcons 3.x

  12:00aktualizováno  21. února 11:00
ArtIcons je vynikající nástroj určený k editaci ikon. A ačkoli je na světe mnoho dalších editorů pro ikony (Microangelo, ...), tak si troufám, že svou jendoduchostí a možností využití mnohé tyto programy předčí.

ArtIcons 3.x - větší obrázek z programu

ArtIcons je vynikající nástroj určený k editaci ikon. A ačkoli je na světe mnoho dalších editorů pro ikony (Microangelo, ...), tak si troufám, že svou jendoduchostí a možností využití mnohé tyto programy předčí. Čeština byla vytvořena pro programovou verzi ArtIcons Pro 3.26b, ale měla by fungovat i ve verzích následujících. Čeština funguje na všech verzích 3.x a je jedno zda se jedná o verzi Pro nebo standardní.

      Instalace:

Archiv rozbalte některým z archivátorů (WinRAR, WinZIP, PowerArchiver) a soubory zkopírujte do podsložky "language" programu ArtIcons. Obvykle to bývá: C:\Program Files\ArtIcons\language. Pro aktivaci lokalizovaného prostředí programu je nutné příslušný jazyk zvolit z hlavního menu View - Language.... Toť vše přátelé. Poznámka: Při provádění této akce není nutné mít vypnut počešťovaný program.

      Upozornění:

Při kladném postoji autorů programu je možné, že od verzí následujích po verzi 3.26 již čeština bude standardně zahrnuta v instalaci programu. Přesvědčte se tedy prosím o tomto faktu a terve pak stahujte češtinu. Děkuji za pochopení.

Příjemné zážitky v českém prostředí tohoto programu vám přeje
      Geralt

Download češtiny do programu ArtIcons 3.x (10 kB)

Domovská stránka programu ArtIcons

Domovská stránka autora češtiny, Geralta, díky za návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz