Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

AppManager

  12:00aktualizováno  15. srpna 10:45
Tento program může ovládat všechny viditelné a neviditelné běžící aplikace v počítači! Může být také použit pro sledování trójských koní/patchů v paměti, protože zobrazí všechny programy a služby, které se snaží být neviditelné.

AppManager- větší obrázek z programu

Tento program může ovládat všechny viditelné a neviditelné běžící aplikace v počítači! Může být také použit pro sledování trójských koní/patchů v paměti, protože zobrazí všechny programy a služby, které se snaží být neviditelné. Můžeš vybrat službu a rozhodnout se, má-li se objevit jako viditelná či neviditelná. Také je možné zavřít/ukončit procesy, které nejsou dostupné v nabídce CTRL+ALT+DEL! Ve skutečnosti se tento program hodně podobá taskmanageru pro Windows NT, ale je lepší!

Instalace: Obsah archívu překopírujte do složky programu a nechte přepsat. Další podrobnosti o programu (v češtině!) naleznete i přímo v archívu v souboru Appman.rtf.

TimeR

Download češtiny do programu AppManager 1.0 (245 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy SGUFT Software.

Domovská stránka autora češtiny, TimeRa, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...Najdete na iDNES.cz