Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ApexDC++ 0.4.0

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:39
Další z řady klientů sítě Direct Connect stojí za povšimnutí kvůli svým nesporným kvalitám. Robustní a stabilní program je postaven na bázi známého StrongDC++ avšak k původním vlastnostem a funkcím přidal ještě několik povedených rozšíření. A já vám ho rozšířím i o češtinu.

ApexDC++ - větší obrázek z programu

Další z řady klientů sítě Direct Connect stojí za povšimnutí kvůli svým nesporným kvalitám. Robustní a stabilní program je postaven na bázi známého StrongDC++ avšak k původním vlastnostem a funkcím přidal ještě několik povedených rozšíření. Uživatel například dostává možnost detailního nastavení vlastností pro jednotlivé huby v záložce oblíbených, zajímavou funkcí v položkách oblíbených uživatel je kromě standardního automatického přidělení slotu i možnost konkrétnímu člověku neomezovat rychlost. Na daného uživatele se pak nevztahuje případně nastavený limit rychlosti, což ocení především ti, kteří se zároveň připojují na huby v místních sítích i internetu, přičemž se rychlost LAN a připojení do vnější sítě může značně lišit.
Jednou z vychytávek je i zabudovaný plugin pro PeerGuardian, ten umožňuje i bez instalace vlastního PG využití jeho seznamu zakázaných IP adres, plugin pak samozřejmě nechrání počítač jako takový, ale pouze přenosy uskutečněné pomocí ApexDC++. V současnosti je tak blokováno zhruba 135 000 IP. Klient samozřejmě podporuje i šifrovaná spojení a díky svému původu nabízí vynikající možnosti pro snadné vyzkoušení - pro jednoduchý přechod ze Strongu totiž postačí do Apexu zkopírovat složku "Settings" a po spuštění se shledáte se svým původním nastavením. Zbývá jen využít nových funkcí, kterých je samozřejmě více než zmíněných.

Instalace:
Soubor s češtinou postačí zkopírovat do adresáře s programem a následně zadat cestu v nastavení. Podrobnější postup instalace je popsán v archivu s češtinou.

Download češtiny do programu ApexDC++ 0.4.0 (19 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy ApexDC++.

ApexDC++ - větší obrázek z programu ApexDC++ - větší obrázek z programu

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...Najdete na iDNES.cz