Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ApexDC++ 0.4.0

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:39
Další z řady klientů sítě Direct Connect stojí za povšimnutí kvůli svým nesporným kvalitám. Robustní a stabilní program je postaven na bázi známého StrongDC++ avšak k původním vlastnostem a funkcím přidal ještě několik povedených rozšíření. A já vám ho rozšířím i o češtinu.

ApexDC++ - větší obrázek z programu

Další z řady klientů sítě Direct Connect stojí za povšimnutí kvůli svým nesporným kvalitám. Robustní a stabilní program je postaven na bázi známého StrongDC++ avšak k původním vlastnostem a funkcím přidal ještě několik povedených rozšíření. Uživatel například dostává možnost detailního nastavení vlastností pro jednotlivé huby v záložce oblíbených, zajímavou funkcí v položkách oblíbených uživatel je kromě standardního automatického přidělení slotu i možnost konkrétnímu člověku neomezovat rychlost. Na daného uživatele se pak nevztahuje případně nastavený limit rychlosti, což ocení především ti, kteří se zároveň připojují na huby v místních sítích i internetu, přičemž se rychlost LAN a připojení do vnější sítě může značně lišit.
Jednou z vychytávek je i zabudovaný plugin pro PeerGuardian, ten umožňuje i bez instalace vlastního PG využití jeho seznamu zakázaných IP adres, plugin pak samozřejmě nechrání počítač jako takový, ale pouze přenosy uskutečněné pomocí ApexDC++. V současnosti je tak blokováno zhruba 135 000 IP. Klient samozřejmě podporuje i šifrovaná spojení a díky svému původu nabízí vynikající možnosti pro snadné vyzkoušení - pro jednoduchý přechod ze Strongu totiž postačí do Apexu zkopírovat složku "Settings" a po spuštění se shledáte se svým původním nastavením. Zbývá jen využít nových funkcí, kterých je samozřejmě více než zmíněných.

Instalace:
Soubor s češtinou postačí zkopírovat do adresáře s programem a následně zadat cestu v nastavení. Podrobnější postup instalace je popsán v archivu s češtinou.

Download češtiny do programu ApexDC++ 0.4.0 (19 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy ApexDC++.

ApexDC++ - větší obrázek z programu ApexDC++ - větší obrázek z programu

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...Najdete na iDNES.cz