Amic Outlook Express Backup Genie 2.0

aktualizováno 
Připravil jsem češtinu do velmi zajímavého pomocníka pro zálohování vašich mailů.

Amic Outlook Express Backup Genie | foto: Bonusweb.cz

Amic Outlook Express Backup GenieJiž jste se setkali s tím, že Vám kolabuje e-mailový manažer kvůli tomu, že obsahuje příliš mnoho e-mailových zpráv, které z jakýchkoliv důvodů (hlavně služebních) nemůžete pravidelně mazat? Pak je nutno starší poštu zálohovat, aby mohla být z e-mailového manažera vymazána a tak zlepšit jeho funkčnost. Zde pomůže programový nástroj pro zálohování, obnovu a přenos vašich emailů v PC s Microsoft Windows.
Outlook Express Backup Genie ukládá emailové zprávy, nastavení, adresáře, pravidla zpráva, poštovní a zpravodajské účty, seznamy blokovaných odesílatelů a podpisy, do kompaktní, zhuštěné záložní kopie, z které vaše emaily mohou být kdykoliv snadno obnoveny. Na rozdíl od jiných zálohovacích nástrojů, Genie archivuje emaily ze všech 9 špičkových emailových klientů včetně Outlook Express, MS Outlook, Incredimail, Netscape Messenger, Eudora PocoMail a dalších.

Vlastnosti:
Snadno použitelné rozhraní, uživatel si může vybrat průvodce nebo normální režim!
Outlook Express Backup Genie může zálohovat a obnovit následující e - mailové klienty: Microsoft Outlook, expres Outlook, IncrediMail, Eudora (profesionální a volná), Opera, Netscape Messenger a Netscape Mail, TheBat, Pegasus Mail, PocoMail.
Snadno si vyberte, jaká data chcete uložit nebo obnovit. Nastavení přenos emailů a mezi různými počítači: snadno a rychle. Heslem chráněné záložní kopie. Automatická komprese. Můžete uložit několik identit v řadě. Plánovač dovede udělat automatická zálohování pravidelně bez vaši požadované kontroly. Vlastnost plánování vám usnadní ukládání emailové složky denně, týdně nebo v nějakém specifikovaném období. Vaše emaily mohou být zálohovány na jednom počítači a obnoveny na jiném. Toto z programu dělá vynikající nástroj synchronizace. Uživatelské rozhraní je jednoduché a snadno použitelné, dokonce i pro začátečníky. Více-jazyčná podpora uživatelského rozhraní, včetně: angličtiny, němčiny a dalších jazyků, a nyní díky mě i čeština.

Proč zálohovat Vaše e-maily?
Viry, softwarová selhání, poruch sítě, lidské chyby, a selhání harddisku, to je jen pár příkladů, co může zničit data, včetně všech emailů a kontaktů na počítači pevného disku. Lidi obvykle nepřemýšlejí o významu zálohování důležitých dat a mnohdy všechna ztratí. Outlook Express Backup Genie je jedním z nejlepších dostupných nástrojů. Poskytuje duševní klid při pravidelném vytváření kompaktních záložních kopií vašich emailových databází. Záložní proces může být ruční, nebo může být naplánovaný pro potichu běžící v pozadí v předepsaných časových intervalech. Po havárii nebo přeformátování, můžete v mžiku obnovit emailovou databázi!

Download češtiny do programu Amic Outlook Express Backup Genie 2.0 (183 kB)

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz