Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Amic Outlook Express Backup Genie 2.0

aktualizováno 
Připravil jsem češtinu do velmi zajímavého pomocníka pro zálohování vašich mailů.

Amic Outlook Express Backup Genie | foto: Bonusweb.cz

Amic Outlook Express Backup GenieJiž jste se setkali s tím, že Vám kolabuje e-mailový manažer kvůli tomu, že obsahuje příliš mnoho e-mailových zpráv, které z jakýchkoliv důvodů (hlavně služebních) nemůžete pravidelně mazat? Pak je nutno starší poštu zálohovat, aby mohla být z e-mailového manažera vymazána a tak zlepšit jeho funkčnost. Zde pomůže programový nástroj pro zálohování, obnovu a přenos vašich emailů v PC s Microsoft Windows.
Outlook Express Backup Genie ukládá emailové zprávy, nastavení, adresáře, pravidla zpráva, poštovní a zpravodajské účty, seznamy blokovaných odesílatelů a podpisy, do kompaktní, zhuštěné záložní kopie, z které vaše emaily mohou být kdykoliv snadno obnoveny. Na rozdíl od jiných zálohovacích nástrojů, Genie archivuje emaily ze všech 9 špičkových emailových klientů včetně Outlook Express, MS Outlook, Incredimail, Netscape Messenger, Eudora PocoMail a dalších.

Vlastnosti:
Snadno použitelné rozhraní, uživatel si může vybrat průvodce nebo normální režim!
Outlook Express Backup Genie může zálohovat a obnovit následující e - mailové klienty: Microsoft Outlook, expres Outlook, IncrediMail, Eudora (profesionální a volná), Opera, Netscape Messenger a Netscape Mail, TheBat, Pegasus Mail, PocoMail.
Snadno si vyberte, jaká data chcete uložit nebo obnovit. Nastavení přenos emailů a mezi různými počítači: snadno a rychle. Heslem chráněné záložní kopie. Automatická komprese. Můžete uložit několik identit v řadě. Plánovač dovede udělat automatická zálohování pravidelně bez vaši požadované kontroly. Vlastnost plánování vám usnadní ukládání emailové složky denně, týdně nebo v nějakém specifikovaném období. Vaše emaily mohou být zálohovány na jednom počítači a obnoveny na jiném. Toto z programu dělá vynikající nástroj synchronizace. Uživatelské rozhraní je jednoduché a snadno použitelné, dokonce i pro začátečníky. Více-jazyčná podpora uživatelského rozhraní, včetně: angličtiny, němčiny a dalších jazyků, a nyní díky mě i čeština.

Proč zálohovat Vaše e-maily?
Viry, softwarová selhání, poruch sítě, lidské chyby, a selhání harddisku, to je jen pár příkladů, co může zničit data, včetně všech emailů a kontaktů na počítači pevného disku. Lidi obvykle nepřemýšlejí o významu zálohování důležitých dat a mnohdy všechna ztratí. Outlook Express Backup Genie je jedním z nejlepších dostupných nástrojů. Poskytuje duševní klid při pravidelném vytváření kompaktních záložních kopií vašich emailových databází. Záložní proces může být ruční, nebo může být naplánovaný pro potichu běžící v pozadí v předepsaných časových intervalech. Po havárii nebo přeformátování, můžete v mžiku obnovit emailovou databázi!

Download češtiny do programu Amic Outlook Express Backup Genie 2.0 (183 kB)

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Mýty a fakta o nočním pomočování dětí
Mýty a fakta o nočním pomočování dětí

Podle odhadů trpí nočním pomočováním neboli enurézou asi pětina dětí ve věku 5 let, obtíže se však nevyhýbají ani starším jedincům. Rodiče často spoléhají na to, že „z toho dítě vyroste“, v horším případě děti trestají. Noční pomočování přitom může velmi negativně ovlivnit sebeúctu a duševní pohodu dítěte.Najdete na iDNES.cz