Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

American McGee's Alice

  12:00aktualizováno  3. dubna 10:40
Superbomba těchto dnů se již určitě prohání na vašich nadupaných strojích a Alenka k Vám promlouvá svým sladkým hláskem. Ovšem Alenka umí toliko anglicky, ale s naší pomocí jí naučíte alespoň psát naší mateřtinou..:-)
American McGee's Alice - větší obrázek ze hry

Ano, konečně jste se dočkali i na serveru Cestiny.CZ a naší češtinu do téhle trochu podivínské, ale určitě skvělé hry, si můžete stáhnout zadarmo přímo tady.
Překlad je velmi jednoduše nainstalovatelný, však už to znáte. Spusťte instalační exe soubor, instalátor si zkontroluje, zdali máte hru nainstalovanou správně a sám provede patřičné úpravy. Pokud vše dopadlo jak má být, čeština je ve hře a vy si jí spustíte tím, že zapnete titulky ve hře (pokud je nemáte zapnuté). To je vše.
příjemnou zábavu přeje
Mrazík & TOP Games

Download českého patche do hry American McGee's Alice CZ (1 001 kB)

Koho by zaujalo nějaké bližší info o hře, může si přečíst třeba recenzi na BonusWebu, anebo si rovnou stáhnout demoverzi (aglickou) a vyzkoušet si na vlastní kůži, co Vás ve hře může potkat:-)

POZOR!!! Tato čeština se smí objevit jen na serveru Cestiny.CZ a serveru či CD časopisu Gamestar. K jakémukoli dalšímu šíření je potřeba souhlasu autorů!! Porušení bude postihováno dle zákonů České republiky!!!!

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...Najdete na iDNES.cz