AltDVB 2.1.0

  12:00aktualizováno  2. dubna 9:13
V současné době jeden z nejlepších a nejstabilnějších programů pro sledování satelitní televize na PC. Obsahuje modul teletextu, plánovače, časovače a EPG. Podporuje i zobrazení skrytých titulku teletextu atd. Čeština se může hodit.

AltDVB - větší obrázek z programu

V současné době jeden z nejlepších a nejstabilnějších programů pro sledování satelitní televize na PC. Obsahuje modul teletextu, plánovače, časovače a EPG. Podporuje i zobrazení skrytých titulku teletextu(např. BBC Prime vysílá české titulky k pořadům). Zobrazení až třech programů najednou ze stejného transpondéru pomocí funkce PIP1 a PIP2. Možnost jejich současného nahrání na pevný disk. Zadání pořadu pro záznam do plánovače pomocí EPG, též následné zapnutí PC z režimu spánku pro provedení činnosti a jeho opětovné uspání. Nahrávka je ve formátu "MPEG2 Transport stream".
Stažení programu je možné z domovských stránek www.altdvb.ro nebo českých www.dvbskystar.com či www.skystar2.info, kde se dozvíte spousty informací o sat. příjmu.

AltDVB - větší obrázek z programu

Několik mých postřehů:
1. Nedoporučuji používat ovladače karty SkyStar2 verze 4.3.2. Nekorektní automatické nahrávání přes plánovač, nechodí v nich dle ohlasů dalších uživatelů přepínání pomocí DiseqC. Shazuje GPRS připojení (i po zakázání TCP/IP protokolu u síťové karty). Osobně používám ovladače 4.2.8.
2. Pokud nahrávám automaticky denně ve stanovený čas, nechám program AltDVB po nahrání jen ukončit. Opětovný přechod do režimu spánku provádí program "PC Auto ShutDown". Je to z toho důvodu, že při převedení PC do režimu spánku pomocí AltDVB se mi další automaticky naplánovaný záznam nezdaří. Program se tváří, že nahrává, ale soubor má stále nulovou velikost! Takto automaticky budím, nahrávám a opět uspávám PC bez problému již 14 dní. Do "PC Auto ShutDown dělám češtinu.
3. Pro záznam bez omezení velikosti souboru je nutno v "Nastavení-> Nahrávání" zadat do možnosti "Dělit po" hodnotu NULA.
4. Pro vystřižení nepotřebných částí v nahrávce a uložení souboru bez rekomprese používám MPEG2-VCR. Zvládá "MPEG2 Transport stream" soubory. Výsledek ukládám do formátu "MPEG2 Program stream", jež přehraje např, PowerDVD či WMP. Doba uložení upraveného dvouhodinového filmu cca 9 minut.

Čtěte prosím pokyny během instalace češtiny, týkající se úpravy programu po její instalaci!!! Případně soubor Ctimne!

Download češtiny do programu AltDVB 2.1.0 Build 1881 (1 027 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy ALTX Software.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

Najdete na iDNES.cz