Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Aition

  12:00aktualizováno  20. listopadu 8:58
Mezi dalšími, o kterých se můžete dozvědět více, je i autor překladu Colin McRae Rally, Aition. Sice nám toho moc o sobě neřekl, ale ty podstatné informace se dozvíte....

Mezi dalšími, o kterých se můžete dozvědět více, je i autor překladu Colin McRae Rally, Aition. Sice nám toho moc o sobě neřekl, ale ty podstatné informace se dozvíte. Takže předávám slovo (klávesnici) Aitionovi a uvidíme, co vše o sobě prozradí.
Ahoj, hned na úvod bych se rád představil. Jmenuji se Radek Malý, ale většinou používám přezdívku Aition. Jsem také severočech, koukal jsem, že mezi překladateli je jich hodně. Já žiju v České Lípě a můj současný věk dosáhl 30 let. Protože mezi mé nejoblíbenější hry patří sportovní a simulátory, není ani divu, že mě napadlo, zkusit přeložit jednu mou oblíbenou hru. Tou hrou se stal Colin McRay Rally, simulátor perfektních závodů aut. Protože překlad vyžadoval spousty času, hodilo se mi, že zrovna v tom období jsem měl chřipku (teda ne že bych si jí přál) a tedy bylo i trochu toho volného času. Ale jinak jsem skutečně musel uznat, že překládání je skoro větší žrout času, jak samotné hrani:-)

A jak jsi se ke hraní vůbec dostal, tedy spíše kdy jsi začal? A co tvůj dnešní počítač, jaké parametry vykazuje v současnosti?
No, začínal jsem hodně dávno a asi jako mnozí na tehdy školním počítači IQ 151 nějakou hodně starou, prapůvodní pařbu, ani už si nevzpomínám, co to bylo. No a protože, jak už jsem se zmínil, rád hraju sportovní hry nebo simulátory, potřebuju na to i trochu slušnější strojovnu. Proto jsem si pořídil AMD K6 II 500, 64Mb, SB128PCI, 3D Blaster TNT2 Ultra. Zatím mi to stačí.

Na závěr bych se tě chtěl zeptat, jaký je tvůj vztah k internetu, zdali máš nějakou svou stránku či jaký email požíváš?
No, sice mám k internetu veskrze kladný vztah, ale stránku jsem si zatím nedělal, neměl jsem zatím tolik času se tomu věnovat. Ale samozřejmě, používám email a to s adresou aition@mybox.cz, kam mi můžou zájemci napsat.

Děkuji ti prozatím za rozhovor a pokud najdeš opět špetku času na další překlad, rádi ho uvítáme.


Překlady Aitiona můžete nalézt i na našich stránkách:

Seznam překladů od tohoto autora na našich stránkách

A zde je diskuzní forum, zřízené na Vaše otázky směrem k Aitonovi.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...Najdete na iDNES.cz