Air Conflicts

  12:00aktualizováno  30. března 11:02
Původem slovenská letecká arkáda se na náš trh chystá koncem dubna a to v kompletní české lokalizaci, tedy včetně dabingu.

Slovenský tým 3DIVISION se sídlem v Košicích si chystá pro přívržence arkádového létání zajímavý projekt. Jejich nová (první) hra se jmenuje Air Conflicts a je zasazena do období druhé světové války. Přes 10 nelineárních kampaní bude možno hrát za Royal Air Force, Luftwaffe nebo Red Army Air Force a dohromady si tak hráči užijí více než 200 misí. Létat se bude ve dvanácti detailně zpracovaných letadlech (Spitfire, Mosquito, Avro Lancaster, He-111, Ju-87 Stuka, Me-Bf 109, Gloster Meteor, Gotha 229, DB3, IL2, Lavochkin 5, Bisnovat 5) a chybět nesmí ani multiplayer, který bude podporovat až 8 hráčů přes LAN.
Díky českému distributorovi, firmě SeVeN M, se hry dočkáme někdy koncem dubna 2006 a to v kompletní české verzi, tedy včetně dabingu. Jen pevně doufejme, že firma slíbený termín dodrží.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost SeVeN M.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...

Najdete na iDNES.cz