Advanced Registry Doctor 8.8.08.21

  12:00aktualizováno  17. prosince 9:03
Výkonný nástroj pro diagnostiku, opravu chyb, defragmentaci a celkovou optimalizaci systémového registru. Připravil jsem pro vás češtinu.

Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu

Výkonný nástroj pro diagnostiku, opravu chyb, defragmentaci a celkovou optimalizaci systémového registru. Jasným cílem této optimalizace je především stabilonější a rychleší počítač. Po instalaci a odinstalování různých programů, demoverzí a patchů zbývá v registru našeho operačního systému spousta nepořádku. Windows jsou pak pomalejší a někdy se chovají velice nestabilně. Advanced Registry Doctor Pro jednoduše vyléčí registr našeho operačního systému. Program opravuje chybné a zbytečné části registru. Tím zrychlí běh celého systému.

Jelikož se jedná o balíčkový soubor, tak se i zde výrobce moc nevyznamenal a nevložit do příslušných souborů veškeré texty k překladu. Výhodou je, že jsem se snažil (ačkoliv to není můj "obor") přeložit skoro vše, což u některých jazyků chybí.

Instalace: Nejprve si vypněte vedle hodin v hlavním panelu Plánovač(scheduler). Poté spusťte patche s překladem. Otevřete program Advanced Registry Doctor a v Liště nabídek klikněte na Language a zde si z roletové nabídky vyberte Czech. Tím se zároveň aktivuje čeština i v programu Registry Toolkit ve kterém si jí též můžete nastavit.

Download češtiny do programu Advanced Registry Doctor 8.8.08.21 (84 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Elcor Software.

Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu Advanced Registry Doctor - větší obrázek z programu

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Najdete na iDNES.cz