Advanced Office 97 Password Recovery

  3:46aktualizováno  5. června 2001 12:33
I občasná ztráta hesla v dokumentech OFFICE nemusi tolik vadit.....

Super čeština od nového člena týmu překladatelů. Program je určen pro všechny zapomětlivce, případně lovce hesel:-)). Program je určen pro hledání hesel v aplikacích MS WORD 97, EXCEL 97, ACCESS a umí rozkódovat i aplikace pod OFIICE 2000. No není to perfektní?:-)I mě se určitě bude hodit, musím si ten program sehnat. Od autora jsem dostal i další překlad programu na rozkódovávání, ten najdete na našich stránkách také. A autor poslal i dlouhý vysvětlující dopis:

Posílám češtiny do dvou programů jde o
- Advanced Office 97 Password Recovery 1.30
- Advanced ZIP Password Recovery 3.0 b. 4
Tyto programy používám delší dobu ale jejich nové verze mají vícejazyčnou podporu původně samozřejmě bez če tiny, ale nyní stačí zkopírovat soubor \"czech.lng\" do nainstalovaného programu spustit jej a zvolit si če tinu.
Programy jsou nástrojem, který dosahuje fantastických výsledků při hledání hesel. (které někdo ztratil, nebo nikdy neznal).
Advanced ZIP Password Recovery - je pro hledání hesel v klasických zip souborech i SFX (*.exe).
Advanced Office 97 Password Recovery - je program pro hledání hesel MS Word 97 (*.doc), dokumenty MS Excel 97 (*.xls), databáze MS Access (*.mdb) a toté platí i pro MS Office 2000.
Ještě bych snad jen dodal e v nezaregistrované verzi je část funkcí nepřístupná a pro dosahování opravdu pičkových výsledků, musíte pou ívat slovníkový útok a obsáhlý word-list (pro toho kdo neví o čem je řeč, je to vlastně takový slovník a programy tohoto typu zkou í jedno slovo za druhým použít jako heslo. Slu ný word-list má několik desítek mega ale viděl jsem už i více ne půlgigové). Tím se samořejmě zkrátí doba hledání proto e program nemusí zkoušet náhodné kombinace čísel, písmen atd. Tak e kdy to zhrnu máteli trochu štěstí a dobrý word-list a slušný počítač je to obvykle otázka několika desítek nebo stovek milisekund. V opačném případě několik minut a týdnů. (V tomto případě má veliký vliv definování vlastní znakové sady a mnoho dal ích faktorů, ale to si u musí, každý koho tato problematika zajímá vyzkoušet sám).
Jarek Sedlák

Download češtiny do programu Advanced Office 97 Password Recovery 1.30 (7Kb).

Domovská stránka programu: http://www.elcomsoft.com/

Další zajímavá stránka o dekódování: http://www.elcomsoft.com/prs.html

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Najdete na iDNES.cz