Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Adobe Premiere

  12:00aktualizováno  4. března 7:53
Ano, další upgrade, verze Adobe Premiere 6.02, silného nástroje pro tvůrce WWW prezentací. Pochopitelně jsem se opět ujal jeho přeložení a když už jsem byl u toho, tak jsem přidal nejen češtinu, ale pro vaší jednodušší orientaci i odkaz na support.

Adobe Premire 6

Adobe Premiere 6.02
Ano, už druhý upgrade silného nástroje pro tvůrce WWW prezentací. Pochopitelně jsem se opět ujal jeho přeložení a když už jsem byl u toho, tak jsem přidal nejen češtinu, ale pro vaší jednodušší orientaci na domovských stránkách programu (ne každý umí anglicky, jinak by nesháněl češtinu že?:-), jsem dole přidal odkaz přímo na support stránku programu, kde najdete pěkně pohromadě veškeré instalace jak celých verzí, tak i jejich upgradů, včetně toho dnešního 6.02. Snad vám to pomůže.
Ještě malé upozornění. Došlo k úpravě mého emailu na stylovější michal@kubis.cz, takže pokud mi budete chtít psát, tak na něj.
s pozdravem Michal (Kulich) Kubiš

30.9.2001

Adobe Premiere 6.01
Bohužel Adobe Premiere 6 má tu vadu, že při exportu na pásku se zadrhavá video. Tuto vadu odstraňuje upgrade na verzi 6.01. Takže je nutný! Proto jsem připravil češtinu i do této verze.
Pokud si budete chtít stáhnout upgrade na verzi 6.01, stáhněte si z dole uvedeného odkazu patch.
Instalace je stejná, jako u verze předchozí, takže popisovat to znovu nebudu. V případě potíží stačí napsat na mou emailovou adresu.
Michal (Kulich) Kubiš

14.5.2001

Po překladu verze 5.1 jsem se rozhodl, že přeložím i verzi Adobe Premiere 6.0 a je konečně tady. Pokud tedy používáte tenhle skvělý program pro střihání filmů, tak neváhejte a stáhněte si jej.
Instalace: Nejprve si stáhněte tenhle soubor a rozbalte jeho obsah (soubor premiere6.exe). Tento uložte do adresáře kde máte Premiere nainstalován. Potom tenhle patch spusťte a zmáčkněte tlačítko Start a čeština se vám nainstaluje. Potom si už můžete Premiere užívat hezky v češtině.

S pozdravem Michal (Kulich) Kubiš


Adobe Premire 5.1

27.4.2001

Udělal jsem novou verzi překladu do tohohle programu. Pokud jí tedy používáte, stáhněte a nainstalujte si jí. I díky upozornění čtenářů se podařilo objevit pár chybek a pak i jednu důležitou informaci, a to tu, že překlad nechodí ve verzi programu 5.1 C, takže kdo máte tuhle verzi, čeština Vám nepojede, bohužel.
Ale konec smutných zpráv, je tu jedna veselejší. Právě jsem začal překládat i verzi 6, takže až bude hotová, najdete jí tady.
Kulich


21.4.2001

Jednoduchý a silný nástroj na editaci video formátů, určený hlavně pro tvůrce WWW prezentací.

Popis isntalace češtiny:
Nejprve path zkopírujte do adresáře s Premiere
(většinou C:\Program Files\Adobe\Premiere 5.1).
A poté spusťte instalaci.

Čeština by měla být použitelná i ve verzi 5.0, ale nejsem si tím jistý. Čeština zatím není ještě komplentní proto se sem tam podívejte na tyhle stránky. Neustále na ni pracuju.
Kulich


Download češtiny pro program Adobe Premiere 6.02 (86 kB)

Veškeré instalace včetně upgradů na vyšší verze naleznete na stránce supportů Adobe Premiere pěkně pohromadě.

Download češtiny pro program Adobe Premiere 6.01 (86 kB)

Download češtiny pro program Adobe Premiere 6.0 (72 kB)

Download češtiny pro program Adobe Premiere 5.1 (69 kB)

Domovská stránka programu Adobe Premiere, kde si zdarma stáhnete aktuální verzi produktu.

Domovská stránka tvůrce překladu: michal.d2.cz

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz