Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ad Muncher 4.5 build 7000

  12:00aktualizováno  22. června 1:53
Výborný lovec popup oken a reklam. Když ho budete stahovat, možná se leknete, jak je malý a řeknete si, že asi za moc nestojí. Opak je pravdou. Naposledy jsem jej zkoušel ve verzi 4.41.2436 a byl dobrý, ovšem nyní je vynikající.

Ad Muncher - logo

Výborný lovec popup oken a reklam. Když ho budete stahovat, možná se leknete, jak je malý a řeknete si, že asi za moc nestojí. Opak je pravdou. Naposledy jsem jej zkoušel ve verzi 4.41.2436 a byl dobrý, ovšem nyní je vynikající. Je ukryt v systémové liště jako kravská hlava (vícebarevná, dle aktuální situace), má dodaný seznam protivných oken, který si můžete sami rozšířit o okna, která "pronikla" obrannou linií mezi rohy přežvýkavce (Ad Muncher = něco jako Přežvýkávač reklam). Obsahuje i další volby, které si lze přelouskat už v češtině. Mně se osvědčil a je na vás, zda se zalíbí i vám, když už se naučil(a) česky... Je to chytré zvíře.
Tady malá poznámka: při zkoušení jsem nějak pozapomněl vypnout PopupCop - jelikož jsem se mu nepodíval na "tachometr", nevím tedy, kolik jich pochytal on, ale Ad Muncher jich chytil za pět dní 987 - přes obrannou linii těchto dvou neprošlo za těch 5 dní jediné popup okno! A to chodím ledaskde...

K překladu: V některých místech něco nelze přeložit, protože čeština má příliš dlouhá slova a při určité technice, kterou je nutno použít, to prostě nelze. Takže aspoň pět slov, která jsou hodně na očích: Add = Přidat; Find = Najít, Hledat; Send = Odeslat, Tools = Nástroje, Upgrades = Aktualizace Někde jsem musel použít výraz, který není úplně košer, ale prostě jiný (vhodnější) výraz tam nevlezl... Některé pasáže nebyly překládány, protože se s nimi nikdy nesetkáte (99% z vás) nebo to nemá žádný význam pro běžný provoz programu.
A nakonec jsem je někde nechal úmyslně, jako jeden příklad třeba nadpisy e-mailových zpráv s hlášeními. Laikům by to stejně nic neřeklo a odborníci tomu rozumí - komunikovat se serverem Ad Muncher lze jen anglicky, oni tam vůbec neumí česky...;o) Instalaci češtiny máte podrobně popsánu přímo v souboru Ctime.txt v archívu s češtinou, tak si jí přečtěte.

Rgds, Vlamo

Download češtiny do programu Ad Muncher 4.5 build 7000 (167 kB)

Domovská stránka programu Ad Muncher.

Domovská stránka autora češtiny, Vlama, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz