Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

2Flyer Screensaver Builder

  12:00aktualizováno  14. září 11:54
Jedná se o program, pomocí kterého si můžete vytvořit svoje vlastní screensavery s více než 1000 obrázky a hudbou.Dále si můžete zvolit z mnoha přechodů, rychlost přechodu a mnoho dalšího. Nyní čeština i pro verzi 2Flyer Screensaver Builder 4.8 Standard.

2Flyer Screensaver Builder - větší obrázek z programu

2Flyer Screensaver Builder 4.8 Standard

Dostal jsem mail s prosbou, zda bych se nemoh podívat na překlad tohodle programu. No a protože mám za sebou už verzi 2.1, tak jsem udělal i tuhle. Problém ovšem byl v tom, že byl komprimován. Úspěšně se mi podařilo ho dekomprimovat a čeština vymění zkomprimované soubory za nezkomprimované (pane, to je slovo...;o)). Funkčnost zůstává, jen se malinko zvýší velikost souboru FlyerSaver.scr. Je to pár set kB navíc, ale není to nic strašného. A v dněšní době gigabajtů o tom ani nepřemýšlím. Je to verze shareware (oproti 2.1, která byla free).
Pro připomenutí se jedná o program, pomocí kterého si můžete vytvořit svoje vlastní screen savery s maximálně 1000 obrázky a hudbou. Dále si můžete zvolit z mnoha přechodů, rychlost přechodu a mnoho dalšího. Svůj výtvor si můžete i podepsat a doplnit i svou webovou, popřípadě e-mailovou adresu. Z hotového screen saveru si vytvoříte instalační program, který Vám Váš screen saver nainstaluje. Samozřejmostí je i odinstalace... Tato verze je shareware a na vyzkoušení máte 30 dní.

Instalace: Stačí spustit soubor 2FlyerBuilder48Standard_CZ.exe a řídit se pokyny na obrazovce.

U příští češtiny se těší GVG

2Flyer Screensaver Builder 2.1

Jedná se o program, pomocí kterého si můžete vytvořit svoje vlastní screensavery s více než 1000 obrázky a hudbou. Dále si můžete zvolit z mnoha přechodů, rychlost přechodu a mnoho dalšího. Svůj výtvor si můžete i podepsat a doplnit i svou webovou, popřípadě e-mailovou adresu. Z hotového screensaveru si vytvoříte instalační program, který Vám Váš screensaver nainstaluje. Samozřejmostí je i odinstalace.

Instalace: Stačí jen spustit soubor Fsaver21_CZ.exe (součást archívu Fsaver21_CZ.zip) a řídit se pokyny na obrazovce.

Spousty perfektně vytvořených "šetřičů" Vám přeje GVG

Download češtiny do programu 2Flyer Screensaver Builder 4.8 Standard (942 kB)

Download češtiny do programu 2Flyer Screensaver Builder 2.1 (38 kB)

Domovská stránka programu 2Flyer Screensaver Builder, kde naleznete i samotnou instalaci.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz