Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

#1 DVD Ripper

  12:00aktualizováno  4:16
Program #1 DVD Ripper poskytuje rychlou a jednoduchou cestu k zálohování vaších oblíbených DVD filmů na pevný disk nebo na přenosné zařízení do nejoblíbenějších formátů. Připravil jsem pro vás češtinu do verze 8.0.2.

#1 DVD Ripper - větší obrázek z programu

Program #1 DVD Ripper poskytuje rychlou a jednoduchou cestu k zálohování vaších oblíbených DVD filmů na pevný disk nebo na přenosné zařízení do nejoblíbenějších formátů. Můžete převést DVD do formátu AVI se zvukem mp3 nebo surroundem AC3 5.1, DVD do formátu VCD (MPEG1), SVCD (MPEG2), AVI a DivX, MP4/H264 WMV, 3GP, MP3, WMA, WAV atd. Vaše DVDéčka můžete sledovat na dovolené, v práci, ve škole v letadle, vlaku, automobilu, v počítači, laptopu, iPodu, iPhone, PDA, PSP nebo Pocketu PC. K zajištění nejlepší výstupní kvality je v něm vestavěné 2-průchozí kódování a vždy se postará o synchronizaci zvuku s videem. Též můžete provést jednoduchý střih. Program #1 DVD Ripper se stal vítězem v roce 2005 magazínu Maximum PC. Ovládání programu je opravdu jednoduché, takže by jste s ním neměli mít problémy. Na velmi dobré úrovni je také rychlost ripování. S tímto programem vám opravdu nic nebude chybět k perfektnímu a rychlému zálohování.

K překladu: Jelikož se jedná o jazykový soubor, tak jak je zvykem u podobných souborů, ani zde není přeloženo vše. Např. nastavení formátů apod. Výrobce se tím nenamáhal. Dále jsem musel se slovy improvizovat, protože se mi české za původní nevešly. Dále, pokud výrobce bude provádět časté aktualizace jako u programu #1 Video Converter, tak nebudu do něj dělat pravidelné překlady. Možná bude stačit si soubory Czech.ini a Language.ini zálohovat a použít je na nové verze. Kdyby se objevily změny a o překlad bude zájem, tak udělám nový.

K instalaci překladu. Stačí spustit patche a řídit se pokyny. Po spuštění programu klikněte na ikonu General Settings a u položky Language z roletové nabídky vyberte Czech. Tohle platí pouze v případě, že by se vám překlad nenastavil do češtiny automaticky.

Download češtiny do programu #1 DVD Ripper 8.0.2 (115 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Apollo Multimedia Inc.

#1 DVD Ripper - větší obrázek z programu #1 DVD Ripper - větší obrázek z programu

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!Najdete na iDNES.cz